Warning: Use of undefined constant informace - assumed 'informace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/43600/virtual/www/studio.php on line 48

Fotostudio Fabion

Ačkoliv fotografování je možné domluvit prakticky kdekoliv, upřesnostňuju práci ve fotostudiu, a to z následujících důvodů:

vybavení
ve studiu je široké spektrum fotografické techniky
zázemí
neruší nás cizí lidé, modelky mají oddělený prostor na převlékání, sociální zázemí (WC, voda) je samozřejmost
nezávislost na vnějších vlivech
ve studiu jsme nezávislí na počasí

Fotostudio Fabion

Fotostudio Fabion sídlí v Brně - Líšni na zámku Belcredi. Jeho velkou výhodou je příjemné prostředí, krásné okolí a dobrá dostupnost autem i MHD.

Jak se k nám dostanete?

Pokud pojedete MHD, můžete použít tramvaj 8 a vystoupit na konečné (zastávka Mifkova - pozor, o víkendech některé tramvaje mají konečnou dřív!) a nebo autobus 55, 58 nebo 78 - zastávka Náměstí Karla IV. Od tramvaje 8 a autobusu 55 sejdete z kopce (od tramvaje asi 150m, od autobusu asi 30m) a uvidíte kostelík vzdálený asi 100m. Dáte se kolem kostela dozadu na ulici Pohankovu a po 200m dorazíte k zámku Belcredi.

Pokud jedete autem, nezadávejte adresu Pohankova 8, ale Pohankova 4, protože některé navigace navádějí zadní cestou která vede do zadní, soukromé části zámku. Jeďte až k budově zámku, kde můžete zaparkovat.

Poté vejděte do budovy zámku hlavním vchodem. Projdete průčelím a ocitnete se na nádvoří, kde byste měli vidět navigační ceduli "FOTOSTUDIO FABION". Vchod je v levém zadním rohu, studio je v prvním patře.

Vždy můžete zavolat na telefon 604 329 999 a já vás navedu, případně vám přijdu naproti.